Ňamka 

V dnešní době Vás na každém rohu ohromí nádherně zdobená vitrína plná zákusků a dortíků, která jistě nenechá Vaše smysly v poklidu. Je to vlastně chvilka luxusu, který si rádi dopřejete. Někteří i každý den.

Ale co Vaši psí miláčci? Jsou pro Vás jistě nedílnou součástí Vašeho každodenního života. A tak i oni mají právo na pořádný luxus, nemyslíte? Naše nová prodejna je přímo stvořena pro jejich chuťové buňky a smysly. A věřte, mají jich mnohem víc než my.

Naše receptury se opírají předně o velice zdravé a kvalitní produkty, které si jistě můžete sami prohlédnout a prostudovat přímo u nás v obchodě. Naši výrobci vyvíjeli recepturu déle než rok a tak vězte, že naše výrobky jsou velice kvalitní a zdravotně nezávadné. 

Ňamka je prostě luxus, luxus pro Vaše pejsky :)

Kdo jsme? 

Naše společnost Ňamka byla založena dne 3. 4. 2018. Jsme na trhu teprve krátce, ale můžeme Vám nabídnout jen to nejlepší krmivo a pochoutky pro Vaše čtyřnohé miláčky. 

Co děláme? 

Luxus pro Vaše pejsky. A to doslova! U nás se můžete setkat s nejrůznějšími druhy pochoutek, dortíků, dortů, pamlsků, sušenek, prémiových krmiv a konzerv. V dnešní době je na trhu nepřeberné množství těchto věcí. Avšak u nás se setkáte s absolutní novinkou na trhu! 

Jak vyrábíme? 

Mezi naše největší přednosti patří fakt, že vyrábíme jedině z čerstvých a pro pejsky zdravotně nezávadných surovin jako je např. bezlepková mouka, bezlaktózové suroviny, čerstvá zelenina a ovoce, určených výhradně pro pejsky. Také pečeme bez jakýchkoliv konzervantů a barviv. To zaručuje 100% kvalitu, kterou jinde na trhu nenajdete. 

Co je pro nás prioritou? 

Každý Vám dnes řekne, že největší prioritou je spokojený zákazník. My ale míříme mnohem výš. Pro nás je prioritou Váš spokojený čtyřnohý člen rodiny! Děláme vše proto, aby Vašemu pejskovi co nejvíce chutnalo a zároveň mu neublížilo.